• Металошукач X-Terra PRO - третє покоління знаменитої серії X-Terra від австралійського виробника Minelab. Нова елементна база, новий корпус, нова штанга та підлокітник, нова пошукова котушка 12 DD. Зміни торкнулися всього, по суті, це новий металошукач. Ґрунтовий та підводний, на вибір чотири частоти 5, 8, 10, 15 кГц, глибинний режим виявлення VCO, робота з бездротовими навушниками.

   За своїми можливостями, прилад підійде як початківцю, так і професійному пошуковику. Широкий спектр знахідок від історичних до сучасних ювелірних виробів.


  Параметри та Характеристики

   Технології

  PRO-SWITCH™ - це нова технологія виробника Minelab. Миттєве перемикання частот на вибір - 5, 8, 10 і 15 кГц. Вибір здійснюється на ходу одним натисканням кнопки, безпосередньо під час пошуку.

   

  Що нового

  Металошукач Minelab X-Terra PRO хоч і є продовженням знаменитої серії, за апаратно-програмним забезпеченням це абсолютно новий прилад з новим функціоналом. Тепер для зміни частоти не потрібно міняти котушку. Вбудований модуль підтримки бездротових навушників. Ліхтарик у блоці керування, спрямований на робочу зону пошуку. Вібровідгук із двома профілями застосування, основний та додатковий. Грунтовий та підводний. Розширене налаштування. Оновлена ​​котушка.

   

  Набір функцій

  X-Terra PRO має функціонал, який потрібний як для аматорського, так і професійного пошуку. Вибіркова дискримінація металів, що настроюється, зміна пошукової частоти, 3 швидкості обробки сигналу для балансу між чутливістю на дрібницю і глибиною виявлення. Цифровий ідентифікатор цілі з діапазоном, у якому є негативні значення чорних металів. Режим точного вказівки Pinpoint з візуалізованою шкалою інтенсивності сигналу.

   

  Велику увагу розробники X-Terra PRO приділили роботі щодо компенсації впливу ґрунту. Усі необхідні параметри регулюються. Ручний та автоматичний баланс, відстеження змін у ґрунті. Налаштування від електро-магнітних завад зі зміщенням частоти на 19 каналів, автоматичне усунення шуму, пороговий сигнал із діапазоном 0-25, гучність тону, тональність відгуку, точка зміни тону. Підсвічування екрана, регулювання гучності, швидкість обробки сигналу, що змінюється.

   

  У приладі реалізовано програму самодіагностики котушки та апаратного забезпечення із системою виявлення можливих проблем. Функція скидання всіх параметрів до заводського стану.

   

  Програми для пошуку

  Minelab X-Terra PRO має готові програми для пошуку, що відповідають призначенню. Програма Парк, для пошуку в межах міської забудови, парках, стадіонах. Програма Поле, універсальні настанови для пошуку історичних знахідок на розораних полях. Програма Пляж, для пошуку на річкових та морських пляжах, занурення під воду. Кожен із режимів має 2 профілі, оптимізовані для кращої роботи під необхідні умови. Перший профіль загальний, з широким спектром застосування, підійде для рядових завдань і початківців. Другий профіль розрахований під складніші умови, підвищена чутливість до дрібних знахідок, загалом результативніший ніж перший. Але для роботи з цим профілем потрібно трохи більше практики.

   

  Профілі можна редагувати та зберігати для подальшого застосування. Відредаговані профілі легко можна повернути до заводських налаштувань.

   

  Для кожної програми доступний наступний діапазон частот: Парк 5/10/15 кГц, Поле 5/10/15 кГц, Пляж 8 кГц. Є режим Усі Метали, в якому відключається маскування будь-яких сегментів дискримінації, і ви чуєте всі знахідки з будь-якого металу.

   

  Відображення, звуковий відгук

  На екрані металошукача відображається необхідна інформація щодо ідентифікації знахідки - підсвічений сегмент на графічній шкалі дискримінації, цифрове значення, що відповідає легенді електропровідності металу або його феромагнітним властивостям, 5-ти сегментний індикатор приблизної глибини.

   

  Також на екрані Minelab X-Terra PRO виведені основні функції та опції, які потрібно контролювати у процесі пошуку. Рівень чутливості, поточна робоча частота, режим (програма) пошуку та її підрежим, індикатор бездротового з'єднання, індикатор підключених навушників, індикація включеної опції вібровідгуку, ліхтарика, підсвічування екрану, стеження змін у грунті, заряд батареї.

   

  Звуковий відгук у детекторі регульований, на вибір 1, 2, 5 тонів, мультитональний відгук та окремий тональний режим для глибинного виявлення. Вибраний режим локальний, зміни застосовуються тільки на вибраний профіль, у тому числі і власний. Точка, в якій відбувається зміна тону, може бути налаштована на вашу перевагу.

   

  Разом зі звуковим відгуком оператор має опцію паралельно задіяти вібровідгук або використовувати тільки його. Функція корисна, коли потрібний безшумний режим пошуку, дублювати відгук під водою, інформувати додатковою вібрацією наявність чорного заліза (виключеного маски дискримінації) під котушкою.

   

  Живлення

  Живить металошукач X-Terra PRO вбудований літій-іонний акумулятор із зарядкою від стандартного USB. Можна використовувати будь-який USB зарядний пристрій, рекомендований зі струмом більше 2А. Час повної зарядки становить приблизно 5-6 годин. Фірмовий роз'єм Minelab з магнітним конектором. На передній панелі є світлодіодна індикація процесу заряджання. На екрані окремою іконкою відображається поточний рівень заряду акумулятора. У функціоналі детектора є повідомлення оператора про критично низький рівень заряду.
  Таблиця

  ТехнологіїPro-Switch&trade
  Програми для пошукуПарк, Поле, Пляж, Усі Метали
  Вільні слоти для збереження власних програм6
  Робоча частотаПарк та Поле: 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц | Пляж: 8 кГц
  Налаштування від електро-магнітних завадАвтоматична, 19 каналів
  Кнопка швидкого перемикання в режим Усі МеталиЄ
  Баланс Ґрунтуавтоматичний, ручний, стеження за змінами у ґрунті
  Регулювання чутливості1 - 25
  Регулювання гучності0 - 25
  Пороговий тонЄ, 0 - 25
  Цифровий ідентифікатор типу ціліВибіркова дискримінація металів,119 сегментів (чорний метал -19 - 0, кольоровий метал 1 - 99)
  Звуковий Відгук1, 2, 5, всі тони (режим At), глибинний (режим dP)
  Розрив тонуЄ
  Гучність тону, що налаштовується0 - 25
  Змінна швидкість обробки сигналу1 - 3
  Індикатор глибини5 рівнів
  Графічна шкала дискримінації30 сегментів (4 цифрові значення на один графічний сегмент)
  Режим ПінпоінтЄ
  Модуль бездротових навушниківЄ
  Розмір63 - 138 см
  Маса (з батареєю)1,3 кг
  ЕкранМонохромний РК-дисплей
  Підсвітка дисплеяЄ (червона)
  Підсвічування клавіатуриЄ
  Вбудований ліхтарикЄ
  ВібровідгукЄ
  Штатна котушкаMinelab V12X DD
  Аудіо вихідДинамік вбудований, роз'єм для дротових навушників, бездротові навушники
  живленняЛітій-іонний акумулятор 5100 мАг. Час повної зарядки 5-6 годин (2А, 5В)
  Занурення під водудо 5 метрів
  Клас захистуIP68
  Температура експлуатації-10 °C - +40 °C
  Температура зберігання-20 °C - +70 °C
  Гарантія3 роки (на акумулятор 6 місяців)  Загальна конструкція та штанга

  Металошукач використовує пряму штангу з виносною ручкою, на якій розташовується блок управління, штанга аналогічна серії Equinox і Manticore


  Кнопки управління розташовуються спереду та з боків, та забезпечують комфортне керування приладом. З тильного боку електронного блоку: решітка динаміка, вбудований ліхтарик спрямований на робочу зону пошуку, магнітний роз'єм зарядки детектора, роз'єм пошукової котушки, гніздо підключення дротових навушників (3,5 мм/⅛ дюйма).


  Знімний підлокітник, з нижніми упорами стійкості (при відкладанні металошукача, щоб він не завалювався набік). При необхідності для підлокітника є додатковий ремінь фіксації руки (йде в комплекті).


  Штанга розбірна, складається із трьох частин - нижня, середня, верхня. Між собою штанги закріплюються цанговими відкидними затискачами. Супер надійна фіксація без люфту, і при цьому регулювання під зростання оператора плавне. Мінімальна довжина конструкції 63 см, максимальна 144 см.


  Котушка

  Штатна котушка для металошукача Minelab X-Terra PRO є V12X. Форма еліпс, тип котушки DD (DoubleD), колір чорний, розмір 9 на 12 дюймів (22,5 на 30 см). Водонепроникна та витримує занурення під воду на глибину до 5 метрів. Кріплення котушки по центру. Постачається зі знімним пластиковим захистом.


  Висновки

  Перші прилади Minelab X-Terra надійшли у продаж у 2004 році і одразу стали популярними. Сьогодні ця серія металошукачів від австралійського виробника має заслужений статус Легенди, це вам підтвердять пошукові системи з будь-якої точки Світу.


  Minelab X-Terra PRO третя генерація, в якій виробник реалізував практичні вимоги від користувачів та найсучасніші технології з індустрії пошукових приладів. Відмінне поєднання можливостей та комфорту у застосуванні, гарантована надійність, вибір аксесуарів та додаткових котушок.


  Переваги

  • Технологія перемикання частот PRO-SWITCH.
  • Металошукач грунтовий та підводний.
  • Готові програми пошуку для різних типів знахідок та умов, включаючи готовність працювати з ювелірних виробів на морському піску та в солоній воді.
  • 19 каналів для відбудови від перешкод, ручна та автоматична.
  • Баланс ґрунту ручний, автоматичний, стеження.
  • Вібровідгук, що працює у двох режимах.
  • Професійний набір функцій настроювання звукової інформативності. Тональність, точка зміни, гучність тону, пороговий сигнал та інше.
  • Підсвічування екрану, вбудований ліхтарик.
  • Компактна конструкція зручна в роботі та транспортуванні.
  • Штанга підвищеної міцності, ергономічна, з плавним регулюванням висоти.
  • Звичайне гніздо для акустичного підключення 3,5 мм дає власнику самостійно робити вибір навушників, які йому більше підходять.
  • У комплектації котушка 12 DD

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Minelab X-Terra Pro

 • Виробник: Minelab
 • Модель: Minelab X-Terra Pro
 • Наявність: Є в наявності
 • 14960.00грн


Рекомендовані товари

Fiskars Solid (1014809)

Fiskars Solid (1014809)

Лопата коротка Fiskars Solid (10667145)Ширина - 18.2 см;Матеріал  -Метал + Поліамід;Країна..

900.00грн

Fiskars Solid (1066716)

Fiskars Solid (1066716)

Лопата довга Fiskars Solid (1066716)Ширина - 18.2 см;Матеріал  -Метал + Поліамід;Країна-ви..

950.00грн