ДЕТЕКТОРИ ДЛЯ ПОШУКУ МОНЕТ І РЕЛІКВІЙ — VANQUISH 540


VANQUISH 540

Компанія Minelab, провідний виробник металошукачів, ламає всі традиції та підвалини, реалізуючи в новій серії приладів початкового рівня технологію, що раніше властива тільки професійним детекторам.

Революційність цієї серії полягає у технології Multi-IQ, принцип якої ґрунтується на одночасної роботі на кількох частотах.

Від частоти залежить, які цілі металошукач виявляє краще, які гірші, і як він фільтрує мінералізацію та перешкоди. Чим вище частота, тим краще виявляються дрібні одиночні цілі, наприклад, монети, розташовані рубом до приладу. Чим нижче частота, тим краще ловляться середні та великі цілі, наприклад, великі монети, скарби та артефакти. Виробники металошукачів зазвичай закладають у приладах частоту, що відповідає призначенню моделі. Для початкового рівня, зазвичай, вибирається середня частота, а професійних металлоискателях зазвичай обрані вищі частоти. У деяких професійних моделях можна вибирати частоту, але пошук ведеться тільки на одній частоті.

Технологія Multi-IQ реалізує одночасний пошук кількох частотах. Сигнали з низьких, середніх та високих частот обробляються, узагальнюються та видаються на дисплей. За рахунок цього досягається:

 • максимально висока чутливість всім видів цілей від дрібної монети рубом до великого артефакту плашмя
 • висока завадостійкість
 • підвищена точність ідентифікації мети на граничних дальностях


Нова телескопічна штанга Vanquish не вимагає розбирання транспортування. При максимальній довжині 145 см вона коротшає до якихось 76 см, за рахунок зсуву і нижньої та верхніх частин.
Незалежно від того, що ви маєте намір шукати, VANQUISH задовольнить вас. Просто виберіть один із чотирьох режимів пошуку - "Монета", "Реліквія", "Прикраси" або "Всі метали" - і почніть пошук. Кожен режим запрограмований та оптимізований для забезпечення максимальної продуктивності у будь-який час та в будь-якому місці: у парку, на полі чи на пляжі. Ви можете зберегти свої улюблені налаштування в режимі користувача. VANQUISH подолає будь-яку важкодоступну місцевість. Він чудовий на пляжі на мокрому піску та в солоній воді, йде попереду інших металошукачів, які не можуть з ним конкурувати. 25 сегментів дискримінації забезпечують контроль над тим, які метали ви хочете включити у пошук або відсікти від нього.

Характеристики:

 • Мультичастотність Minelab Multi-IQ
  Об'єднана потужність кількох детекторів в одному – всі частоти працюють одночасно. Просто включи та йди. Ніщо не залишиться непоміченим. Срібло, золото або прикраси. Парк, поле або пляж. Розкрийте силу VANQUISH із Multi-IQ.
 • Мобільність
  Легкий - 1,2 кг металошукач з унікальною складною системою на клямках полегшує упаковку та транспортування.
 • Індикатор заліза
  Більше скарбів менше сміття. Налаштуйте Індикатор заліза від Високого (за замовчуванням) до Низького.
 • Аудіоконтроль
  Автоматичне шумозаглушення, звуковий відгук без затримок та налаштування 10 рівнів гучності дозволять вам контролювати ситуацію.
 • Котушка V12 у комплекті
  Ви зможете швидше закривати великі площі пошуку та шукати глибше з котушкою V12, що входить до стандартної комплектації VANQUISH 540
 • Водонепроникна котушка
  Водонепроникна котушка з можливістю занурення до 1 метра.
 • Пінпойнт
  Металошукач оснащений режимом піппойнта, щоб допомогти вам встановити місце мети з підвищеною точністю.
 • Підсвічування
  Червоне підсвічування забезпечує приглушене освітлення.
 • Аксесуари
  Доступні змінні котушки V12, V10, V8

Комплект поставки:

Штанга з трьох елементів: середня з блоком керування, верхня з підлокітником і нижня, котушка V12 (12x9″) Double-D, пластиковий захист котушки V12, дротові навушники Minelab зі штекером 1/8", чохол на блок управління, ремінець для підлокот , 4xАА NiMH акумулятора, зарядний пристрій від USB 5В, комплект кріплення котушки, посібник з початку роботи.

Документація:

Гарантія

 • 3 роки на блок управління та котушку

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Minelab Vanquish 540

 • Виробник: Minelab
 • Модель: Minelab Vanquish 540
 • Наявність: Є в наявності
 • 20020.00грн


Рекомендовані товари

Fiskars Solid (1014809)

Fiskars Solid (1014809)

Лопата коротка Fiskars Solid (10667145)Ширина - 18.2 см;Матеріал  -Метал + Поліамід;Країна..

900.00грн

Fiskars Solid (1066716)

Fiskars Solid (1066716)

Лопата довга Fiskars Solid (1066716)Ширина - 18.2 см;Матеріал  -Метал + Поліамід;Країна-ви..

950.00грн